
Бетон араластырғыш СБР-260В-01, 260 л, 0.75 кВТ, 220 В, редуктор.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-260В-01 іргетасты, едендерді, плиткаларды, кірпішті құюға арналған құрылыс және цемент ерітінділері мен құрғақ қоспаларды дайындауға арналған. 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюына және жоғары жүктемелерге төтеп бере алатын қуатты дискінің арқасында ол коммерциялық мақсатта пайдалануға өте ыңғайлы. Көлемі 260 л резервуар бір партияда 150 л дайын ерітіндіні алуға мүмкіндік береді. Елде жұмыс істеуге өте ыңғайлы, өйткені шудың төмен деңгейі 80 дБ көршілерді алаңдатпайды. Артықшылықтары: Сенімділік: Құрастыру ірі болттардың көмегімен жүзеге асырылады, бұл конструкцияның беріктігін арттырады. Арматураланған болат траверс бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын қамтамасыз етеді. Резервуар астыңғы жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Қорғау: Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін арнайы ұнтақ бояу сөре мен резервуарды жабады. II класты электр қауіпсіздігі - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Термиялық қорғаныс қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, шамадан тыс жүктелген жағдайда оны өшіреді. Дискіге бөгде заттар кірмейді - ол металл қаптамамен жабылған. Ыңғайлылық: Кронштейндегі үлкен дөңгелектер бетон араластырғыштың құрылыс алаңында қозғалуын жеңілдетеді. Тіректегі металл табан бетон араластырғыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Тасымалдауға ыңғайлы және оңай - резервуар мен сөре бөлшектелген. Барабанның орнын бекіту мүмкіндігі бар арнайы руль қоспаның берілуін бақылаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. 0,5 м кабельді ауыстыру оңай, себебі ол қаптамаға салынбаған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 870 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1144 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00887-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00887-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 1630 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 148.7 кг |
| Брутто салмағы | 148.7 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1580 x 910 x 1440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 750 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 260 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 150 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045270 |
- Бағасы: 483 110 ₸

