
Бетон араластырғыш СБР-440А.1, 440 л, 1,5 кВТ, 380 В, редуктор.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-440А.1 фракциялары 70 мм-ге дейінгі бетон ерітінділері мен құрылыс қоспаларын дайындау үшін қолданылады. Іргетас пен жабындарды құю кезінде, кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде таптырмас. 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюы және қуатты жетек жоғары жүктеме режимінде жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сондықтан ол коммерциялық мақсатта пайдалану үшін өте қолайлы. 440 литрлік резервуар бір уақытта 200 литрге дейін қоспаны алуға мүмкіндік береді. Бетон араластырғыштың шу деңгейі 80 дБ төмен, бұл үлкен жайлылықпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Сенімділік: Тірек пен резервуар элементтері құрылымның беріктігін қамтамасыз ететін үлкен болттарға бекітіледі. Арматураланған конструкцияның болат траверсі бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын қамтамасыз етеді. Барабан төменгі жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған, бұл оның ресурсы мен беріктігін арттырады. Қорғау: Резервуардағы және сөредегі ұнтақ бояу коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Бұзылудың алдын алу үшін термиялық қорғаныс шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты өшіреді. Жетек металл қаптамамен жабылған, ол бөгде заттардың кіруіне жол бермейді. II класты электр қауіпсіздігі - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Ыңғайлылық: Үлкен дөңгелектері бар кронштейн бетон араластырғыштың құрылыс алаңында қозғалуын жеңілдетеді. Тіректегі қосымша табан бетон араластырғыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Тірек пен барабанды бөлшектеу мүмкіндігі тасымалдауды жеңілдетеді. Арнайы штурвалдың көмегімен қоспаны түсіруді мөлшерлеу оңай. Барабанды бір қалыпта бекіту мүмкіндігі түсіру ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. 0,5 м кабель қаптамаға салынбағандықтан тозған жағдайда оңай ауыстырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 263 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01536 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01536.PDF |
| _пакеттегі ені | 1870 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 263 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1640 x 1620 x 1540 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 955-Бетоносмесители промышленные (от 440 литров) |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 440 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 200 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045287 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

