
Бетон араластырғыш СБР-500А.1, 500 л, 1,5 кВТ, 380 В, редуктор.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-500А.1 - қатардағы ең қуатты модель. Жоғары өнімділігімен және 3000 сағаттық жұмыс ресурсының ұлғаюымен ерекшеленеді. Іргетастарды, төсемдерді құю, кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде ерітінділер мен қоспаларды дайындау үшін қолданылады. Қарқынды жүктеме режимінде араластырудың үлкен көлемімен оңай күреседі - 500 л сыйымдылығы бір партияда 270 л ерітінді алуға мүмкіндік береді. Коммерциялық мақсатта пайдалануға арналған кәсіби жабдыққа жатады. Тікелей жетекті беріліс қозғалтқышы бетон араластырғыштың беріктігін қамтамасыз етеді және тұрақты техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Артықшылықтары: Сенімділік: Резервуар мен тірек бөліктері қосылыстың беріктігін қамтамасыз ету үшін үлкен болттармен бекітіледі. Жоғары қаттылық пен металл сыйымдылығына болаттан жасалған траверстің және раманың күшейтілген профильдері есебінен қол жеткізіледі. Барабанның беріктігі - ол төменгі жағында 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған. Қорғау: Тірек пен резервуардың барлық элементтері коррозияның пайда болуынан қорғау үшін арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Термиялық қорғаныс қамтамасыз етілген, ол қызып кеткен жағдайда қозғалтқышты өшіріп, істен шығу қаупін азайтады. Металл қаптама жетекті бөгде заттардың кіруінен қорғайды. II класты электр қауіпсіздігі - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Ыңғайлылық: Екі үлкен доңғалақ бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында оңай жылжытуға мүмкіндік береді. Бетон араластырғыштың тұрақтылығын тіректегі металл табан қамтамасыз етеді. Барлық құрылымдық элементтер тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бөлшектелген. Қоспаның мөлшерленген берілуі арнайы штурвалмен жүзеге асырылады, оның жағдайын түсіруге ыңғайлы болу үшін бекітуге болады. 0,5 м кабель қаптамаға салынбаған, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 272 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01536 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01536.PDF |
| _пакеттегі ені | 2000 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 272 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 1900 x 1120 x 1540 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 955-Бетоносмесители промышленные (от 440 литров) |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 500 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 270 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045294 |
- Бағасы: 1 065 140 ₸

