
Бетон араластырғыш СБР-800, 15-18 м3/сағ, 800 л, 7,5 кВТ, 380 В.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон қоспалары мен ерітінділерін жылдам дайындауға арналған. Бетон араластырғыш жеке ерітінді бетон зауыты ретінде пайдаланылады, сонымен қатар құрама бетон зауыттары мен бетон зауыттарының технологиялық желілерінде қолданылуы мүмкін.Агрегат бетон қоспаларымен және ерітінділермен орталықтандырылған жабдықтау мүмкіндігі жоқ құрылыс алаңдары жағдайында жергілікті қондырғы ретінде пайдаланылуы мүмкін.Ерекшеліктерібетон араластырғышты электрмен жабдықтау кернеуі 380 В электр желісінен жүзеге асырылады, термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышы, беріліс қорабы, объектіге жылжуға ыңғайлы болу үшін берік дөңгелектерартықшылықтарыэлектр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау Скиптің гидравликалық жетегі Авариялық тоқтату түймесі Араластырудың жоғары жылдамдығы Компоненттерді түсіру үшін кері бағытта Ресейлік өндірушібетон араластырғыштың толық жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. СБР-800.16.00.000 тартқышы - 1 дана. Шөміш СБР-800.12.00.000 - 1 дана. Керек-жарақтар жиынтығы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2000 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00834-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00834-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 3600 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 1400 кг |
| Брутто салмағы | 1400 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 2900 x 3400 x 2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 955-Бетоносмесители промышленные (от 440 литров) |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 750 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 550 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045300 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

