
Бетон араластырғыш СБР-1200, 25-30 м?/сағ, 1200 л, 10 кВТ, 380 В.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компоненттерді скипке механикалық тиеу мүмкіндігі бар, сондай-ақ түсіруге арналған реверсі бар гидравликалық скип жетегі бар жылжымалы типті бетон араластырғыш. Жеке ерітінді бетон қондырғысы ретінде, сондай-ақ құрама бетон зауыттары мен бетон зауыттарының технологиялық желілерінде пайдалануға болады.Ерекшеліктерібетон араластырғышты электрмен жабдықтау кернеуі 380 В электр желісінен жүзеге асырылады, термиялық қорғанысы бар асинхронды электр қозғалтқышы, беріліс қорабы, объектіге жылжуға ыңғайлы болу үшін берік дөңгелектерартықшылықтарыэлектр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау Скиптің гидравликалық жетегі Авариялық тоқтату түймесі Араластырудың жоғары жылдамдығы Компоненттерді түсіру үшін кері бағытта Ресейлік өндірушібетон араластырғыштың толық жиынтығы - 1 дана. Керек-жарақтар жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00834-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00834-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 4400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 1500 кг |
| Брутто салмағы | 1400 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 2350 x 4520 x 2100 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 955-Бетоносмесители промышленные (от 440 литров) |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 10000 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 1200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 960 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045317 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

