
Бетон араластырғыш РБ-1200А, дизельді қозғалтқыш, 25-30 м3/сағ, 1200 л, 15 кВТ.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компоненттерді скипке механикалық тиеу мүмкіндігі бар, сондай-ақ түсіруге арналған реверсі бар гидравликалық скип жетегі бар жылжымалы типті бетон араластырғыш. Жеке ерітінді бетон қондырғысы ретінде, сондай-ақ құрама бетон зауыттары мен бетон зауыттарының технологиялық желілерінде пайдалануға болады.Бетон араластырғыш СБР-1200А неміс "НATZ" фирмасының іштен жанатын дизельді қозғалтқышымен жабдықталған және орталықтандырылған электрмен жабдықталмаған, қоршаған орта температурасы 5°С-тан төмен емес ашық алаңдарда жұмыс істеуге арналған. Ерекшеліктертегістеу қалқаншасы Нысанға жылжуға ыңғайлы болу үшін берік дөңгелектерартықшылықтарыгидравликалық скипті жетек Авариялық тоқтату түймесі Компоненттерді түсіру үшін жоғары жылдамдықты араластыру Кері Ресейлік өндірушітегістеубетон араластырғыш - 1 дана. Тартпа - 1 дана. Іштен жанатын қозғалтқышқа арналған құжаттама - 1 дана. Керек-жарақтар жиынтығы - 1 дана. ІЖҚ керек-жарақтар жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00834-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00834-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 3500 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Салмақ | 1500 кг |
| Брутто салмағы | 1500 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 3000 x 3500 x 2200 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 955-Бетоносмесители промышленные (от 440 литров) |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15000 Вт |
| Резервуардың көлемі | 1200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 1000 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болуы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Дизельді |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045324 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

