
Ерітінді араластырғыш РН-80, 80 л, 1,5 кВТ, 380 В, 39, 2 айн/мин
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ерітінді араластырғыш РН-80 объектілерді салу немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде дымқыл ерітінділер мен құрғақ қоспаларды дайындауға жарамды. Қалау, қаптау және сылақ қоспалары МЕМСТ 28013 сәйкес конус бойынша 5 см жылжымалылығымен (МЕМСТ 5802) өндіріледі. 4 жылжымалы қалақтар көлденең білікте орналасқан. Олар ерітіндіні 105-120 секунд ішінде жылдам және сапалы араластыруды қамтамасыз етеді. Алынған қоспаны түсіргеннен кейін бірден жабдықты қайта пайдалануға болады, мұндай циклдік жұмыс процесін айтарлықтай жылдамдатады. Артықшылықтары: Жұмыстың жоғары жылдамдығы – компоненттерді толтыруға арналған кеңейтілген саңылау ерітіндіні тезірек араластыруға және қалдықтарды азайтуға мүмкіндік береді. Мұқият араластыру – қалақтардағы резеңке пластиналар реттеледі, бұл олардың және резервуардың қабырғалары арасындағы саңылауды азайтуға және ерітіндінің жоғары сапасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бөлек орналасу – қозғалтқыш ерітінді араластырғыш блогынан алыс орналасқан, бұл тербелістердің әсерін барынша азайтуға және бүкіл құрылымның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Ылғалдан қорғау – іске қосу және тоқтату түймелері ішкі жинаққа су мен кірдің түсуін болдырмайтын мөлдір қаптамамен жабылған. Жұмыс қауіпсіздігі – бактың қақпағы берік металдан жасалған және бөгде заттардың түсуін болдырмайды. Сенімді конструкция – берік металдан жасалған корпус бұйымды механикалық зақымданудан қорғайды және оның сақталуын қамтамасыз етеді, ал бұрандалы қосылыс жабдықтың барлық бөліктерін мықтап бекітеді. Орнықтылық – ерітінді араластырғыш төмен қарай кеңейтілген металл тіректің арқасында жұмыс орнында мықтап бекітіледі. Ерітіндіні ыңғайлы жеткізу – резервуарды бекітетін жетек дайын қоспаны түсіруді жеңілдетеді және бұл процесті толық бақылауға мүмкіндік береді. Жылжымалы құрылым – тасымалдау дөңгелектері жабдықты қажетті орынға жылдам жылжытуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 285 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 700 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 910 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KZ.НА10.В.01525 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01525.pdf |
| _пакеттегі ені | 1410 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 1100 x 1400 x 790 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 974-Ерітінді араластырғыштар және ерітінді сорғылары |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жүктеу бойынша көлем | 80 л |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жұмыс органдарының айналу жиілігі | 39.2 айн/мин |
| Штрих-код | 4606800045331 |
- Бағасы: 694 542 ₸

