
Ерітінді араластырғыш РН-150.2, 150 л, 1.5 кВТ, 380 В, 35, 9 айн/мин
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РН-150.2 электрлік ерітінді араластырғыш тек ылғалды ғана емес, сонымен қатар цементпен құмның құрғақ қоспаларын дайындауға жарамды. Іргетасты құю және өңдеу, кірпіш қалау, қабырғаларды тегістеу және басқа жұмыстар үшін қолданылады. 1 цикл үшін 150 литрге дейін қоспаны дайындауға болады. Араластырғыш желіден жұмыс істейді және атмосфераға зиянды шығарындыларды шығармайды, сондықтан ол тұрғын үй-жайларда пайдалануға жарамды. 1500 Вт қуат шағын құрылыс нысаны үшін де жеткілікті. Қалақшаның резеңке қырғыштары реттеледі, сондықтан қоспаның құрамдас бөліктеріне байланысты резервуардың бүйірлеріне дейінгі қашықтықты азайтуға немесе ұзартуға болады. Мұндай шешім тіпті әртүрлі құрылымдағы материалдардан да мінсіз консистенциялы ерітіндіні алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қоспаны дайындауға небәрі 2 минут кетеді, ал жаңа араластыруды дайын ерітіндіні түсіргеннен кейін бірден бастауға болады. Бұл жұмыс уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді. Қозғалтқыш тығыз корпуспен сыртқы зақымданудан қорғалған және резервуардан бөлек шығарылған, бұл тербелістердің әсерін азайтады және маңызды құрылымдық элементтердің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Іске қосу түймесі мен ажыратқыш пластикалық материалдан жасалған мөлдір қаптамамен жабылған, сондықтан ластану деңгейі жоғарылаған жағдайда да су немесе шаң ішке кірмейді. Резеңке ұштары қалақтарды зақымданудан қорғайды, тазалау немесе ауыстыру үшін оңай алынып тасталады, осылайша ерітінді араластырғыштың қызмет ету мерзімі ұзарады. Құм мен цемент кең саңылау арқылы құйылады, бұл жұмыс процесін жылдамдатады және қалдықтарды азайтады. Қауіпсіз араластыру – резервуар ерітінді араластырғышқа бөгде заттардың түсуіне жол бермейтін және қоспаның дайындалуын бақылауға мүмкіндік беретін торлы қақпақпен жабылған. Ерітінді араластырғыштың корпусы беріктігі жоғары металдан жасалған және коррозияға қарсы бояумен боялған, ал негізгі бөліктері бұрандалы қосылыстармен мықтап бекітілген. Бұл құрылым тот басуға және механикалық зақымға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Кең тұтқа резервуардың аударылуын жеңілдетеді, ал құлыптау жетегі дайын ерітіндінің біркелкі жеткізілуін қамтамасыз етеді. Төменге қарай ұзартылған металл тірек қосымша бекіткіштермен нығайтылады, бұл жабдықтың тұрақтылығын арттырады және жүктемені біркелкі бөлуге мүмкіндік береді. Диаметрі ұлғайтылған тасымалдау доңғалақтары ерітінді араластырғышты тіпті тегіс емес жерде де оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 238.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 800 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 950 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N KZ Д-KZ.НА10.В.01525 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.01525.pdf |
| _пакеттегі ені | 1500 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 1050 x 1000 x 1000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 974-Ерітінді араластырғыштар және ерітінді сорғылары |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жүктеу бойынша көлем | 150 л |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жұмыс органдарының айналу жиілігі | 35.9 айн/мин |
| Штрих-код | 4606800045348 |
- Бағасы: 701 557 ₸

