
Ерітінді араластырғыш РН-200А, 200 л, 1,5 кВТ, 380 В, 39, 2 айн/мин
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
РН-200А циклдік жылжымалы ерітінді араластырғыш құрғақ және дымқыл ерітінділерді араластыруға арналған. Қоспалар МЕМСТ 28013 сәйкес МЕМСТ 5802 конусы бойынша кемінде 5 см қозғалғыштығымен дайындалады. Оларды мыналар үшін пайдалануға болады: іргетастармен және стяжкалармен жұмыс, ішкі және сыртқы қабырғаларды әрлеу, плиткаларды желімдеу, бетон конструкцияларын нығайту, пештер мен каминдер салу. 200 литрлік резервуар 2 минут ішінде дайын қоспаны алуға мүмкіндік береді. Ерітіндіні түсіргеннен кейін сіз жаңа қоспаны дайындауға бірден кірісе аласыз, осылайша құрылыс немесе жөндеу жұмыстарының уақытын қысқарта аласыз. Артықшылықтары: Трансмиссияны қорғау – қозғалтқыш сыртқы әсерлерден қорғалған және араластырғыш ыдысынан бөлінген, бұл оны дірілден және механикалық зақымданудан қорғайды. Ылғалдан қорғайтын қап – басқару түймелері жұмсақ, мөлдір пластикпен қоршалған, бұл судың, құрғақ компоненттердің және кірдің ішкі жинақтарға енуіне жол бермейді. Айналмалы пластиналардағы алынбалы қырғыштар – олардың орналасуын өзгерту арқылы 4 қалақ пен резервуар арасындағы саңылау өлшемін реттеуге болады. Бұл кез келген тығыздық пен құрамның құрамдас бөліктерімен, тіпті өте қалың компоненттермен де күресуге мүмкіндік береді. Ойластырылған қақпақ – бак металл тормен жабылған, бұл илеу процесін көзбен шолып бақылауға мүмкіндік береді және бөгде заттардың түсуінен қалақтардың сынуын болдырмайды. Жоғары өнімділік – компоненттерді толтыруға арналған саңылау кеңейтілді, осылайша жұмыс процесі жылдамырақ болады және қалдықтар азаяды. Қоспаны біркелкі беру – аяқ бекіткіші бар аударғыш жетек ерітіндіні мөлшерлеп құюға және оның жоғалуын болдырмауға мүмкіндік береді. Түсінікті басқару элементтері – корпустағы көрсеткіштер, егер пайдаланушы ерітінді араластырғышпен бірінші рет жұмыс істеп тұрса, қоспаны қалай тарату керектігін айтады. Кең тұтқа – зақымдануға төзімді металл ұстағыштың арқасында резервуардың еңісін өзгерту ыңғайлы. Төзімділік – корпус пен металл беттерге коррозия мен тоттың алдын алу үшін қорғаныс жабыны қолданылады. Жоғары сенімділік – ерітінді араластырғыштың конструкциясында бұрандалы қосылыстар қолданылады, олар бөлшектердің берік бекітілуін қамтамасыз етеді және қажет болған жағдайда бөлшектеуге мүмкіндік береді. Арматураланған тірек – бекіткіштері бар металл тірек ерітінді араластырғышты жұмыс орнында, соның ішінде тегіс емес жерде мықтап бекітеді. Қозғалыс ыңғайлылығы – үлкен тасымалдау дөңгелектерінің арқасында жабдық тіпті күрделі учаскелерде де оңай тасымалданады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 215.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 830 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1090 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KZ.НА10.В.00776-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00776-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 1500 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 1090 x 1510 x 780 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 974-Ерітінді араластырғыштар және ерітінді сорғылары |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1500 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жүктеу бойынша көлем | 200 л |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жұмыс органдарының айналу жиілігі | 39.2 айн/мин |
| Штрих-код | 4606800045355 |
- Бағасы: 779 508 ₸

