
Поршеньді ерітінді сорғысы РНП-2500, 2,5 м3/сағ, 3 кВТ, 380 В, 1,57 мПа, жеткізу: гор/вер 100/30 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сылақ ерітінділерін айдау және оларды өңделетін бетке жағу үшін.Ерекшеліктерқұрастырылған манометрартықшылықтарықауіпсіз бұрандалы қосылым Металл корпус Жоғары қуатты Кең қолдану аясытолық жиынтықеріткіш - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 270 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Қаптамадағы габариттері | 1490 x 660 x 1470 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 974-Ерітінді араластырғыштар және ерітінді сорғылары |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 3000 Вт |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4606800045379 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

