
"Piranha" металл қайшылары, 190 мм, түзу кесілген, болат СмМ, екі компонентті тұтқалар өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 190 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар Gross PIRANHA 78357 металл қайшы қаңылтыр дайындамалар бойымен дәл, түзу кесуді орындайды. Қос байланыс механизмі қатты материалдарды кесу кезінде күштің берілуін жеңілдетеді. Қайшылар шағын өлшемдерге ие және тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Кәсіби және үйде пайдалануға жарамды.Артықшылықтарытөзімділік және кернеуге төзімділік — қайшы жақтары жоғары сапалы хром-молибден тобындағы болаттан жасалған.Жоғары кесу қабілеті — жұмыс жиектері 60-62 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі, сондықтан олар тек түсті металдармен ғана емес, сонымен қатар болаттармен де күреседі — қалыңдығы 1,2 мм-ге дейін суықтай илектелген және қалыңдығы 0,7 мм-ге дейін тот баспайтын.Төзімділік — пышақтар коррозиядан сенімді қорғаныс үшін маймен қапталған.Қауіпсіз сақтау және тасымалдау — құлыптау құлпы пышақтарды тегіс күйде бекітеді, бұл олардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді.Жылдам құлыпты ашу — құлыптың түпнұсқа дизайнының арқасында пышақтарды босату үшін тұтқаларды аздап қысу жеткілікті.Эргономика — сырғымайтын беті және саусақ тіректері бар резеңкеленген тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074375 |
- Бағасы: 7 157 ₸

