
"Piranha" металл қайшылары, 185 мм, түзу және сол жақ кесу, СгМ болаты, жалпы екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс ПИРАНХА 78359 ұзындығы 185 мм металл қайшы, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар, қаңылтыр дайындамаларды түзу және қисық сызықты солға кесуге арналған. Түсті металдарды, сондай-ақ қалыңдығы 1,2 мм-ге дейін суықтай илектелген болатты және қалыңдығы 0,7 мм-ге дейін баспайтын болатты дәл кесу жүзеге асырылады. Қос тұтқалы механизм күш-жігерді үнемдейді және қайшының өнімділігін арттырады. Құралдың жалпы ұзындығы 185 мм, сондықтан ол жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Қайшы кәсіби қолдану үшін ұсынылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік және беріктік — хром-молибден тобындағы болаттан жасалған қайшы жақтары кернеуге төзімді.Жоғары ресурс — жұмыс жиектері индукциялық әдіспен 60-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Коррозиядан қорғау — жүздер маймен қапталған, бұл шешім құралдың беріктігін қамтамасыз етеді.Қауіпсіздік — жұмыс істемей тұрған кезде жүздер арнайы құлыппен бекітіледі.Жылдам ашу — пышақ құлпын алу үшін тұтқаларды аздап қысу керек.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық резеңкеленген тұтқалардың сырғанауға қарсы беті және саусақ тіректері бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.246 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 185 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | левый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074351 |
- Бағасы: 7 107 ₸

