
Ролик "Нейлон Профи", 250 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиамид Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик Matrix 80647 "Нейлон Профи" 250 мм полиамидті қада ұзындығы 12 мм, ролик диаметрі 48 мм және тұтқа диаметрі 8 мм арналған жағу лак-бояу материалдарының кез келген түрін бетінде тегіс құрылымды және шағын бедерлі. Ені 250 мм үлкен аумақтарды: қабырғаларды, төбелерді, қасбеттерді және т.б. тиімді және жылдам бояуға мүмкіндік береді. Жұмыстың жоғары сапасын қаданың ұзындығы 12 мм полиамидті үлбір қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Полиамидті үлбір ең жақсы пішінге төзімділікке, тозуға төзімділікке және бояу алмасу қасиеттеріне ие, сондықтан ол тіпті тегіс емес беттерді мүмкіндігінше тиімді түрде бояйды. Полиамидтен жасалған қада әсіресе үзілу жүктемелеріне төзімді, үгілмейді және ұзақ уақыт бойы жоғары пайдалану қасиеттерін сақтайды. Роликтің жоғары сапалы қадамен үйлесімде еркін айналуы сырланатын бетке ЛБМ максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді және материалдардың шығынын азайтады. Жылдам босатылатын конструкцияның арқасында роликті жуу және ауыстыру үшін бугельден оңай бөлшектеуге болады. Тон Termofusion технологиясы бойынша шығыршыққа желімделген, сондықтан ол деформациядан және қабыршақтанудан, соның ішінде ұзақ уақыт пайдаланудан қорғалған. Тонның жіксіз құрылымы және роликтің өңделген жиектері бояуды іздер мен жолақтарсыз ұқыпты жағуға мүмкіндік береді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 56 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.335 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиамид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043993 |
- Бағасы: 1 263 ₸

