
"Нейлон Люкс" білікшесі, 250 мм, қада 18 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиамид Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 80761 "Нейлон Люкс" 250 мм ролик, ұзындығы 18 мм полиамидті қадасы бар, тұтқасы диаметрі 8 мм, ролик диаметрі 48 мм, өрескел тегіс емес беттерге бояулар мен лактардың кез келген түрін жағуға арналған. Ені 250 мм үлкен аумақтарды: қабырғаларды, төбелерді, қасбеттерді және т.б. тиімді және жылдам бояуға мүмкіндік береді. Ұзындығы 18 мм болғандықтан, қада жоғары сапалы бояуды қамтамасыз ете отырып, жету қиын жерлерді бояйды. Артықшылықтары Полиамидті үлбір ең жақсы пішінге төзімділікке, тозуға төзімділікке және бояу алмасу қасиеттеріне ие, сондықтан ол тіпті тегіс емес беттерді мүмкіндігінше тиімді түрде бояйды. Полиамидтен жасалған қада әсіресе үзілу жүктемелеріне төзімді, үгілмейді және ұзақ уақыт бойы жоғары пайдалану қасиеттерін сақтайды. Роликтің жоғары сапалы қадамен үйлесімде еркін айналуы сырланатын бетке ЛБМ максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді және материалдардың шығынын азайтады. Жылдам босатылатын конструкцияның арқасында роликті жуу және ауыстыру үшін бугельден оңай бөлшектеуге болады. Тон Termofusion технологиясы бойынша шығыршыққа желімделген, сондықтан ол деформациядан және қабыршақтанудан, соның ішінде ұзақ уақыт пайдаланудан қорғалған. Тонның жіксіз құрылымы және роликтің өңделген жиектері бояуды іздер мен жолақтарсыз ұқыпты жағуға мүмкіндік береді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Екі компонентті тұтқа шебердің қолына ыңғайлы орналасады және шаршамай-ақ ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 294 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиамид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044013 |
- Бағасы: 1 435 ₸

