
"Грейтекс" білікшесі, 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "ГРЕЙТЕКС" білікшесі 80740, 180 мм, полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, шығыршығының диаметрі 48 мм және бюгелі 8 мм, ішкі және сыртқы әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Лактарды, бояуларды, эмальдарды, сондай-ақ басқа да лак-бояу материалдарын тегіс және кедір-бұдырлы беттерге жағу үшін қолданылады. Артықшылықтары Полиакрил талшықтарының құрылымы бояудың максималды сіңуін және қайтарылуын қамтамасыз етеді, бұл бояу сапасын жақсартады және бояу материалдарын тұтынуды азайтады. Ролик роликтің еркін айналуының арқасында бояуды біркелкі таратады. Шуба Termofusion технологиясы бойынша шығыршықтың негізіне балқытылған, бұл бірнеше рет пайдаланған кезде қабыршақтанудан қорғауға кепілдік береді. Жылдам босатылатын конструкция тазалау немесе ауыстыру үшін роликті бюгельден оңай алып тастауға мүмкіндік береді. Шеттері ұқыпты өңделген жіксіз құрылымды үлбір боялатын бетінде қалдық қалдырмайды. Бюгель мырышталған, сондықтан ол ұзаққа созылады және тот баспайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 238 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044020 |
- Бағасы: 921 ₸

