
Синтетикалық ішкі жұмыстарға арналған ролик, 250 мм, қадасы 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 80746 синтетикалық ішкі ролик 8 мм бюгельді, полиакрилден жасалған 12 мм қадалы, ені 250 мм және диаметрі 48 мм, ағаш беттерді, қабырғаларды және төбелерді бояуға арналған. Полиакрилді үлбір еріткіштерге төзімді, сондықтан ролик кез келген түрдегі бояу материалдарымен жұмыс істеуге жарамды. Ұзындығы 12 мм түктер орташа тегіс құрылымы бар беттерді тиімді түрде бояйды. Артықшылықтары Полиакрилден жасалған үлбір пішінді жақсы ұстайды, жыртылуға және тозуға төзімді, бұл орындалатын жұмыстардың сапасын арттырады. Ролик ені 250 мм есебінен үлкен беттерді бояу үшін жарамды. Роликті тазалау және ауыстыру үшін оңай бөлшектеуге болады, оның жылдам босатылатын бекіту жүйесі бар. Ролик металл бюгельде еркін айналады, сондықтан ролик боялатын бетке бояу материалдарын барынша береді. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, шығыршықты қарқынды пайдаланған кезде де деформацияланбайды және қабыршақтанбайды. Жиектері өңделген жіксіз үлбір бояу кезінде қалдық қалдырмайды. Мырышпен қапталған бюгель коррозиядан қорғалған және қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 304 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.407 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044136 |
- Бағасы: 1 116 ₸

