
"Микрофибра" білікшесі, 250 мм, түгі 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиэстер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик Matrix "МИКРОФИБРА" 80773, 250 х 48 мм, 12 мм полиэфирлі қадасы және 8 мм бюгелі бар, ағашқа, қабырғаларға, төбелерге дайындық және сырлау жұмыстарын жүргізу кезінде тамаша көмекші болады. Ол тұтқыр емес жабындарды жағуға жарамды: сіңдірулер, праймерлер, көгілдір, дисперсиялық бояулар, антисептиктер және т.б. 12 мм қадалы үлбір көптеген беттер үшін, соның ішінде кедір-бұдырлы беттер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Тон бетінде түк іздерін қалдырмайды, бояуды жақсы сіңіреді және тасымалдайды, бұл бояудың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Ені 250 мм және диаметрі 48 мм болғандықтан, ролик үлкен беттерді бояумен тез күреседі. Бугельді жылдам босату қосылымының арқасында роликтердің әртүрлі түрлерімен пайдалануға болады, сонымен қатар роликті тазалауды жеңілдетеді. Ролик бюгельде еркін айналуды қамтамасыз ететін конструкцияның арқасында бояуды бетіне барынша береді. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, бұл сенімді бекітуге және мерзімінен бұрын тозудан қорғауға кепілдік береді. Ролик жоғары сапалы жұмысының арқасында бояуды біркелкі жағады: тонның шеттері қырқылып, тігісі жоқ. Бюгель коррозияның пайда болуын болдырмау үшін мырышталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800044112 |
- Бағасы: 1 246 ₸

