
Сары полипропиленді шпагат, 1.7 мм, L 110 м, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93978 диаметрі 1,7 мм және ұзындығы 110 м сары полипропиленді жіп жүктерді орау, заттарды байлау, өсімдіктерді байлау және басқа да міндеттерді шешу үшін қолданылады. Шпагаттың көп жіпті тігісі бар және 50 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады, сондықтан ол өте сенімді. Ұзындығы 110 м үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті. Орауышты ішкі жағынан да, сыртқы жағынан да ашуға болады. Шпагат ауыл шаруашылығында, қоймада, өндірісте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтарышпагат тозуға төзімді полипропилен жіптерінен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Жіптің материалы ылғалға төзімді, сондықтан оны ылғалды ортада қолдануға болады.Полипропилен талшықтары шірімейді және химиялық заттардың әсерінен ыдырамайды, бұл шпагаттың қызмет ету мерзімін ұзартады.Бұйымның термо- және аязға төзімділігі жоғары, сондықтан кез келген климаттық жағдайларда пайдалануға болады.Ашық түсті болғандықтан, шпагат айтарлықтай қашықтықтан немесе жарық жеткіліксіз болған кезде оңай көрінеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Ұзындығы | 110 м |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.7 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 24 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800043023 |
- Бағасы: 310 ₸

