
AS802HVLP бояу бүріккіш жинағы: 1,7 мм саптама, ине, шыныаяқ Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels AS802HVLP Art. 57366 бояу бүріккіш жинағы 3 элементті қамтиды: ине, саптама және шыныаяқ. Артықшылықтары: Саптаманың диаметрі 1,7 мм полиуретанды шайырлар, эпоксидті бояулар және шпаклевкалар негізіндегі қалың бояулармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Шыныаяқ шығатын ауаның үлкен көлемін және төмен қысымды (HVLP технологиясы) қамтамасыз етеді, бұл бояудың жоғалуын азайтуға мүмкіндік береді. Ине саптаманың саңылауын жабу және ашу үшін қолданылады. Жоғары ресурс — ине, саптама және шыныаяқ тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996068107 |
- Бағасы: 4 659 ₸

