
AG950LVLP және AS951LVLP бояу бүріккіш жинағы: 1.3 мм саптама, ине, шыныаяқ Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жинақ 3 бөліктен тұрады: ине, саптама және бояу бүріккіштерге арналған шыныаяқ Stels AG950LVLP арт. 57367 және AS951LVLP арт. 57368. Артықшылықтары: Саптаманың диаметрі 1,3 мм негізгі эмальдарды, лактарды, эпоксидті бояуларды және сұйық жабындарды пайдалануға мүмкіндік береді. LVLP технологиясы бар шыныаяқ төмен қысымды және төмен ауа көлемін шығарады, осылайша бояудың тасымалдау жылдамдығын айтарлықтай арттырады. Ине саптаманың саңылауын жабуға және ашуға арналған. Жиынтықтағы барлық заттар жоғары сапалы болаттан жасалған, сондықтан олар беріктігімен, жоғары ресурстарымен және коррозияға төзімділігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 186 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996068077 |
- Бағасы: 3 920 ₸

