
AG950LVLP және AS951LVLP бояу бүріккіш жинағы : 1,5 мм саптама, ине, шыныаяқ Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтыққа Stels AG950LVLP арт. 57367 және AS951LVLP арт. 57368 бояу бүріккіштеріне арналған ине, саптама және шыныаяқ кіреді. Артықшылықтары: 1,5 мм саптама, оның көмегімен қалың бояуларды, праймерлерді және шпаклевкаларды шашыратуға болады. LVLP (төмен қысымды және ауа көлемі) технологиясы бар тостаған материалды сапалы жағуды қамтамасыз етеді, сонымен қатар бояудың жоғалуын азайтады. Ине саптаманың ашылуы мен жабылуын реттеу үшін қолданылады. Бөлшектердің жоғары ресурсы: ине, саптама және шыныаяқ тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.164 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996068060 |
- Бағасы: 4 659 ₸

