
AG950LVLP және AS951LVLP бояу бүріккіш жинағы: 1.7 мм саптама, ине, шыныаяқ Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels AG950LVLP Art. 57367 және AS951LVLP art. 57368 бояу бүріккіш жинағына мыналар кіреді: саптама, шыныаяқ және ине. Артықшылықтары: Диаметрі 1,7 мм саптаманың көмегімен тұтқырлығы жоғары эпоксидті бояулармен және қалың шпаклевкалармен жұмыс істеуге болады. LVLP (төмен ауа көлемі және төмен қысым) бүріккіш типті шыныаяқ бояудың тасымалдау жылдамдығын арттыра алады, сонымен қатар жоғары сапалы жағуды қамтамасыз етеді. Ине саптаманың ашылуы мен жабылуын реттеу үшін қолданылады. Жиынтықтың барлық бөліктері коррозияға төзімді және ресурсы жоғары, себебі ине, саптама және шыныаяқ болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.166 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Саптаманың диаметрі | 1,7 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996068084 |
- Бағасы: 3 920 ₸

