
AG970LVLP бояу бүріккіш жинағы: саптама 1, 0 мм, ине, шыныаяқ Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels AG970LVLP Art. 57369 бояу бүріккіш жинағы 3 элементтен тұрады: ине, саптама және шыныаяқ. Артықшылықтары: Диаметрі 1 мм саптама акрил және латекс бояуларымен жұмыс істеу үшін қолданылады. LVLP бүріккіш типті шыныаяқ ауаның төмен көлемін және төмен қысымды жасайды, бұл жабынның сапасын жақсартады және қоспаның тасымалдау жылдамдығын арттырады. Ине бекіту механизмі ретінде пайдаланылады: саптаманың саңылауын ашады және жабады. Коррозияға төзімді берік материалдар — ине, саптама және шыныаяқ болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Саптаманың диаметрі | 1,0 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996068091 |
- Бағасы: 4 659 ₸

