
AG 950 LVLP бояу бүріккіш, кәсіби, гравитациялық типті, 1,5 мм Stels саптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels AG 950 LVLP пневматикалық бояу бүріккіші мыналарға жарамды: кәсіби бояу жұмыстарын жүргізу, керамиканы глазурьмен жабу, қабырғаларды сырлау, төбелерді әктеу, ағашты лактау. Саптаманың диаметрі 1,5 мм. "Төмен көлем, төмен қысым" технологиясы бояу материалын тұтынуды 140-190 мл/мин дейін азайтуға және өңделетін бетке 80% тасымалдауға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Сондықтан бүріккіш пистолет тұрмыста да, өндірісте де қолдануға өте ыңғайлы. Артықшылықтары: Бүріккіш пистолет кең алау мен дәл бүріккіштің арқасында өңделетін беттегі ұсақ жарықтар мен ойықтарды да бояумен толтырады, радиаторлардың ішкі бөліктерін бояумен және басқа жету қиын жерлерде жұмыс істеумен тамаша жұмыс істейді. Бүріккіш пистолеттің корпусы металдан жасалған және механикалық әсерлерден қорғау үшін жылтыратылған хроммен қапталған. Модель бояу материалы үшін 0,6 литрлік резервуармен жабдықталған. Ол бүріккіш пистолеттің қозғалғыштығын арттырады — операторға құралды қосымша контейнерлерге қосудың қажеті жоқ. Түсінікті ойықтары бар ауа қысымын, жеткізілетін бояу мөлшерін және ине жүрісін реттегіштер алау өлшемін тапсырмалар үшін жылдам реттеуге және тамаша нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Текстуралы тұтқаның ыңғайлы пішіні бар, сондықтан ол қолға жақсы сәйкес келеді және бояу бүріккіштің жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Rapid (Euro) қосқышы бүріккіш пистолетті компрессорға бірнеше секунд ішінде қосуға мүмкіндік береді, сондықтан тіпті жаңадан бастаушы да онымен жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 1.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 128 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57367.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 152 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 3.5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1.5 мм |
| Резервуардың көлемі | 0.6 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996057613 |
- Бағасы: 29 230 ₸

