
AS 951 LVLP бояу бүріккіш, кәсіби, сорғыш типті, 1,5 мм Stels саптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби бояу бүріккіш сорғыш типті Stels AS 951 LVLP құрылыс және жөндеу жұмыстарына арналған: түсқағаздарды, қабырғаларды сырлауды, төбелерді әктеуді, кез келген беттерді бояумен жабуды, ағашты лактауды алып тастау. 3,5 барға дейін сығылған ауа ағынының көмегімен материалды біркелкі және ағынсыз таратады, бұл жұмыстың жоғары сапасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: "Төмен көлем, төмен қысым" (LVLP) жүйесі — лак-бояу материалын жұмыс бетіне тасымалдау коэффициенті 80%-ға жетеді. Кедергісіз жұмыс — бояуға арналған үлкен сыйымдылық көрініске кедергі келтірмейді, себебі төменде орналасқан. Жоғары жұмыс ресурсы — металл корпус жылтыратылған хроммен қапталған, сондықтан бояу бүріккіш механикалық зақымға және мерзімінен бұрын тозуға төзімді. Материалдың төмен шығыны — 140-190 мл/мин. Қарапайым жұмыс — бүріккіш пистолет жеткізілетін бояу мөлшеріне, сығылған ауа қысымына және иненің жүруіне жауап беретін түсінікті реттегіштермен жабдықталған. Тіпті жаңадан бастаған шебер де олармен күресе алады. Рапид жалғағыш адаптері компрессормен түйісуді жеңілдетеді. Эргономикалық тұтқа қолға жақсы сәйкес келеді, сондықтан оператор ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды. Түсінікті ойықтары бар ауа қысымын, жеткізілетін бояу мөлшерін және ине жүрісін реттегіштер алау өлшемін тапсырмалар үшін жылдам реттеуге және тамаша нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 1.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57368.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 3.5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1.5 мм |
| Резервуардың көлемі | 1 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996057651 |
- Бағасы: 29 900 ₸

