
AG 970 LVLP бояу бүріккіш, кәсіби, гравитациялық типті, саптама 0,8 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels AG 970 LVLP гравитациялық типті бояу бүріккіш бояуды, эмальды, лакты және басқа сұйық құрамдарды әртүрлі беттерге жағу үшін қолданылады. Тұрмыста да, өндірістік кәсіпорындарда да, автосервистерде де, құрылыс алаңдарында да, тіпті ауыл шаруашылығында да қолдануға болады. Бүріккіш пистолеттің басты ерекшелігі — "Төмен көлемді, төмен қысымды" жұмыс жүйесі, ол материалды тұтынуды сағатына 70-100 мл-ге дейін азайтады, ал бояуды бетіне тасымалдау жылдамдығы 80%-ға дейін артады. Артықшылықтары Металл конструкциясы — корпус жылтыратылған хроммен қапталған, сондықтан бояу бүріккіш көптеген жылдар бойы қызмет етеді. Реттелетін параметрлер — шебер қажетті нәтижеге қол жеткізу үшін сығылған ауаның қысымын, жеткізілетін бояу мөлшерін және иненің соққысын реттей алады. Ыңғайлы ұстағыш — тұтқаның бедерлі жабыны және эргономикалық пішіні бар, сондықтан бүріккіш пистолетті ұзақ уақыт пайдаланған кезде шебер шаршамайды. Жеткізу көлеміне бүріккіш пистолетті тазалауға қажетті 0,8 мм саптама, щетка және әмбебап кілт кіреді, сондықтан оларды сатып алу үшін ресурстарды ысырап етудің қажеті жоқ. Бояу бүріккіші компрессорға жылдам босатылатын жылдам қосқыш арқылы қосылады, сондықтан тіпті жаңадан бастаушы да тапсырманы орындай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87185 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/57369.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87185.pdf |
| _пакеттегі ені | 87 мм |
| Бренд | STELS |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 573-Бүріккіштер мен пневматикалық пистолеттер |
| Қысым | 3.5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0.8 мм |
| Резервуардың көлемі | 0.12 л |
| Қосылым өлшемі | 1/4M |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996057620 |
- Бағасы: 19 270 ₸

