
Полиуретанды спиральді шланг кәсіби BASF, 15 м, жылдам ажыратылатын Stels қосылымы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57009 кәсіби полиуретанды спиральды шланг BASF шикізатынан жасалған, ұзындығы 15 м, жылдам қосылатын қосылыстары бар, пневматикалық жабдықты қосуға арналған. Ұзындығы 15 м компрессордан айтарлықтай қашықтықта жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қосымша қалыңдығының арқасында жең 24 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады, сондықтан ол қуатты компрессорлық жабдыққа жарамды. Құрылыста және өндірістік кәсіпорындарда қолданылады. Артықшылықтары Жең полиуретаннан жасалған, ол жеңілдікті, беріктікті және температураның шектен тыс тұрақтылығын біріктіреді, сондықтан ол қарқынды қолдануға төтеп береді. Рапид түріндегі жылдам ажыратылатын қосқыштар шлангты компрессордан жылдам ажыратуға және пневматикалық құралдарды ауыстыруға мүмкіндік береді, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Шланг спираль түрінде жасалған, сондықтан ол жұмыс кезінде кедергі жасамайды және ол аяқталғаннан кейін бастапқы пішінін алады. Коррозияға қарсы жабын арматура мен муфтаны тоттан қорғайды, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 15 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 715 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.795 кг |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 24 бар |
| Материал | Полиуретан |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F), 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996084220 |
- Бағасы: 5 210 ₸

