
Пневматикалық құралдарға арналған демонстрациялық тірек Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
G1/4 бекіткіші бар Stels 57011 тұғыры дүкен витринасында, сауда алаңында, энергетикалық жабдықтар көрмесінде және т.б. пневматикалық бояу құралының барлық артықшылықтарын көрсетуге көмектеседі. Артықшылықтары: Пневматикалық құрал тұғырға оңай бекітіледі және оның үстінде тұрақты тұрады. Ұстамды дизайнының арқасында тұғыр сатып алушының назарын құралдан алшақтатпайды. 180 г жеңіл салмақ тұғырды жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 158 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 116 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | G1/4 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996084114 |
- Бағасы: 2 093 ₸

