
"Migoto" ас үй пышағы, қара цирконий диоксиді, 8"/200 мм Mtx Ceramics
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мигото пышақтары өте өткір, мінсіз тегіс жүзі бар және кесу жиегінің тозуға төзімділігі жоғары. Олар көкөністерді, жемістерді, балықты және сүйексіз етті кесуге жарамды. Сұқпа материалы: цирконий диоксиді қара, қайрауды ұзақ сақтайды.Тұтқаның материалы: ABS пластик. Эргономикалық сырғымайтын тұтқасы бар. 200 мм / 8"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.НА22.Д00152 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС КН.НА22.Д00152.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.444 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996073316 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

