
Алюминий фольга 14 мкм, 280 мм х 10 м, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 14 мкм, ені 280 мм және ұзындығы 10 м Elfe 95012 алюминий фольгасы үй шаруашылығында пайдалы. Оны пеште ыдыс-аяқты пісіруге, тоңазытқышта азық-түлікті ұзақ уақыт сақтауға және тасымалдау үшін қысқа мерзімге буып-түюге пайдалануға болады. Осылайша, өнімдердің балғындығын сақтауға немесе ет, көкөніс және балықтан шырынды тағамдар жасауға болады. Артықшылықтары Фольга алюминийден жасалған, ол экологиялық таза және зиянды заттарды шығармайды. Фольганың арқасында тағам науаға және пісірме табаққа жабыспайды, сондықтан оларды қолданғаннан кейін тазалау оңай. Фольгада сақтаған кезде иістердің таралуына, ауаның, ылғалдың және бактериялардың тағамға енуіне жол берілмейді. Фольганың термиялық тұрақтылығына байланысты оны пеште +250 °C дейінгі температурада немесе тоңазытқышта төмен температурада қолдануға болады. Қаптамадағы он метр фольга ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО N КЗ Д-КЗ.АЕ81.В.08257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/КО N КЗ Д-КЗ.АЕ81.В.08257.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Өлшемдері | 280 х 10000 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 14 мкм |
| Штрих-код | 4606800045591 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

