
Тағамдық үлдір 290 мм х 20 м, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 290 мм x 20 м болатын Elfe 95015 жабысқақ пленкасы күнделікті өмірде немесе бөлшек сауда орындарында азық-түлік пен дайын тағамдарды орау үшін пайдалы болады. Ол өнімдердің толық герметикалығын, балғындығы мен дәмінің сақталуын қамтамасыз етеді, тағамның кеуіп кетуіне және иістердің таралуына жол бермейді. Онда әртүрлі өнімдерді тасымалдауға және сақтауға болады: көкөністер, жемістер, шөптер, шұжықтар және т.б. Қаптамадағы азық-түліктерді тоңазытқышта орналастыруға болады.Артықшылықтарықалыңдығы 6 мкм пленка жыртылуға және тесілуге төзімділігімен сипатталады.Пленка жасалған бастапқы полипропилен атмосфераға зиянды заттарды шығармайды және адам денсаулығына, соның ішінде аллергия болған жағдайда қауіп төндірмейді.Тамақ пленкасы аязға төзімді, сондықтан тағамды мұздатуға жарамды.Мөлдір материалдың арқасында өнімдердің сыртқы күйін қаптамадан шығаруды қажет етпей-ақ бақылауға болады.Ұзындығы 20 м болғандықтан, пленка ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АЯ46.В.04654-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЯ46.В.04654-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.067 кг |
| Өлшемдері | 290 x 20000 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 6 мкм |
| Штрих-код | 4606800045645 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

