
Пісіруге арналған қағаз 280 мм х 8 м, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пісіруге арналған қағаз Ресей // Elfe 280 мм х 8 м арт. 95016 пісіру процесінде тағамның ыдысқа немесе науаға жабысып қалуына жол бермейді, тирамису және басқа да салқын десерттер жасау үшін қолданылады, сонымен қатар тамақ пісіргеннен кейін ас үй ыдыстарын жууға аз күш жұмсауға мүмкіндік береді. Қағазды тамақ дайындауға арналған төсек-орын ретінде ғана емес, сонымен қатар дайын тағамдарды сақтауға арналған қаптама ретінде де пайдалануға болады.. Артықшылықтары Қағаз температураға (230 ℃ дейін), майға және ылғалға төзімділігі жоғары субпергаменттен жасалған. Қағаз орамда жеткізіледі, бұл оны қажетті мөлшерде кесуге ыңғайлы етеді. Подпергамент бутербродтардың, кондитер өнімдерінің, балықтардың және басқа да тағамдардың сыртқы түрін, дәмін және иісін сақтау және тасымалдау кезінде эстетикалық жағымды сақтауға көмектеседі. Подпергаменттен жасалған қағаз толығымен экологиялық таза және пайдалану барысында және кейіннен ыдыраған кезде қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Ұзындығы 8 м орам ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЕ81.В.08256 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЕ81.В.08256.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.115 кг |
| Өлшемдері | 280 х 8000 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | қосалқы гамент |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 45 мкм |
| Штрих-код | 4606800045614 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

