
Пісіруге арналған қаптар 30 х 40 см, 5 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 95019 пісіруге арналған қаптар, 30 x 40 см, 5 дана, кез келген түрдегі пеште немесе микротолқынды пеште пісіруге арналған. Олардың көмегімен көкөністерден, мяса, құс етінен немесе балықтан аспаздық шедевр жасауға болады. Сөмкелермен пештің науасы мен қабырғалары әрқашан таза болып қалады, бұл пісіру мен тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді. Сондай-ақ олар май қосуды қажет етпейді, сондықтан тағам дәмді, пайдалы және шырынды болады. Артықшылықтары Пакеттер жоғары сапалы полиэтилентерефталаттан жасалған, сондықтан олар толығымен қауіпсіз және зиянды заттарды шығармайды. Пайдаланудың -30-дан +230 °C-қа дейінгі кең температуралық диапазоны қаптарды пісіруге де, мұздатуға да пайдалануға мүмкіндік береді. Пакеттер жинаққа кіретін қысқыштардың көмегімен тығыз жабылады (5 дана). жиынтықтағы 5 пакет бірнеше тағамды дайындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-Р.АЕ81.В.13284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.13284.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Өлшемдері | 30 х 40 см |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 12 мкм |
| Штрих-код | 4606800045621 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

