
Пісіруге арналған жең 3 м х 30 см, жиынтықта 10 қамыт Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 95020 пісіруге арналған жең, 3 м x 30 см, 10 қамыт кіреді, көкөністерді, етті, құс етін және балықты пісіруге арналған әмбебап құрылғы. Оны электр және газ пешінде, микротолқынды пеште немесе баяу пеште пісіру үшін пайдалануға болады. Жең дәмді және пайдалы тағамды ұнататындарға пайдалы, өйткені май қосуды қажет етпейді. Жеңнің толық тығыздығына байланысты пісіру парағы немесе пісірме табақ таза болып қалады, сондықтан оларды жуудың қажеті жоқ. Артықшылықтары Жеңдер мен қысқыштар жасау үшін қолданылатын полиэтилентерефталат улы заттарды шығармайды және денсаулыққа зиян келтірмейді. Жеңнің жоғары ыстыққа төзімділігі +230 °C дейін пеште кез келген тағамды пісіруге мүмкіндік береді. Жиынтықта жеңді байлауға арналған 10 қысқыш бар, сондықтан оларды қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Ұзындығы 3 м жеңдер ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті. Картон қорап жеңді сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түрі | Пісіру жеңі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-Р.АЕ81.В.13284 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Оңтүстік сертификаттау және сынақ орталығы " ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЕ81.В.13284.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.052 кг |
| Өлшемдері | 300 х 3000 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Максималды ыстыққа төзімділік | 230 °С |
| Материал | ҮЙ ЖАНУАРЛАРЫ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 10 мкм |
| Штрих-код | 4606800045638 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

