
Доғалы, иілген кронштейн, 150 х 150 х 20 мм, сұр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арқалы иілген болат кронштейндер әртүрлі мақсаттағы үй-жайларда сөрелер мен сөрелерді орнату үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Эмаль |
| ТД асты текшесінің өлшемі | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ені | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 4044996058450 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

