
Сәндік кронштейн, 100 х 100 мм, ақ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 94049, 100 х 100 мм ақ сәндік кронштейн сөрелерге, терезе төсеніштеріне арналған тірек элемент болып табылады, сонымен қатар оған фонарь немесе гүлдері бар отырғызғыш іліп қоюға болады. Кронштейн пайдалы функцияны орындап қана қоймайды, сонымен қатар бөлмеге, ғимаратқа немесе аумаққа өзіндік көрініс береді. Артықшылықтары Кронштейн болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Диагональды ою-өрнек элементі бұйымның деформацияларға төзімділігін арттырады. Эмаль жабыны тоттың пайда болуына жол бермейді және өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады. Орнату үшін арнайы дағдылар мен арнайы жабдық қажет емес — орнату бірнеше минутты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.123 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4044996058481 |
- Бағасы: 607 ₸

