
Сәндік кронштейн, 200 х 200 мм, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 94055 қоңыр сәндік кронштейн, 200 х 200 мм, сөрелерге, терезе төсеніштеріне арналған тірек элемент болып табылады, сонымен қатар оған фонарь немесе гүлдері бар отырғызғышты іліп қоюға болады. Кронштейн пайдалы функцияны орындап қана қоймайды, сонымен қатар бөлмеге, ғимаратқа немесе аумаққа өзіндік көрініс береді. Артықшылықтары Кронштейн болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Диагональды ою-өрнек элементі бұйымның деформацияларға төзімділігін арттырады. Эмаль жабыны тоттың пайда болуына жол бермейді және өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады. Орнату үшін арнайы дағдылар мен арнайы жабдық қажет емес — орнату бірнеше минутты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.218 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4044996058535 |
- Бағасы: 1 054 ₸

