
Сәндік кронштейн, 240 х 290 х 30 х 3.5 мм, қою сұр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 94063 қою сұр түсті сәндік кронштейн, 240 x 290 x 30 x 3,5 мм, сөрелерге, терезе төсеніштеріне арналған тірек элемент болып табылады, сонымен қатар оған фонарь немесе гүлдері бар отырғызғышты іліп қоюға болады. Кронштейн пайдалы функцияны орындап қана қоймайды, сонымен қатар бөлмеге, ғимаратқа немесе аумаққа өзіндік көрініс береді. Артықшылықтары Кронштейн болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Диагональды ою-өрнек элементі бұйымның деформацияларға төзімділігін арттырады. Эмаль жабыны тоттың пайда болуына жол бермейді және өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады. Орнату үшін арнайы дағдылар мен арнайы жабдық қажет емес — орнату бірнеше минутты алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Эмаль |
| ТД асты текшесінің өлшемі | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.616 кг |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Штрих-код | 4044996058597 |
- Бағасы: 2 297 ₸

