
Болат кронштейн, 150 х 200 мм, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 150 х 200 мм Сибртех 94036 қоңыр болат кронштейн сөрені тез және еш қиындықсыз жинауға немесе сөрені іліп қоюға мүмкіндік береді. Бөлмені жабдықтауға және кеңсе немесе қойма бөлмелерін жабдықтауға көмектеседі. Артықшылықтары Беріктігінің жоғары көрсеткіші — кронштейн тозуға және жүктемелерге төзімді, қалыңдығы 1,5 мм болаттан жасалған. Тоттанудан қорғау және төзімділік — кронштейн ұнтақ эмальмен қапталған. Қарапайым бекіту — тек өздігінен бұрап тұратын бұрандалар, дюбельдер және бұрағыш қажет.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996058689 |
- Бағасы: 494 ₸

