
Болат кронштейн, 250 х 300 мм, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 250 x 300 мм болатын Sibrtech 94038 қоңыр болат кронштейні сөрені тез және оңай жинауға немесе сөрені іліп қоюға мүмкіндік береді. Бөлмені жабдықтауға және кеңсе немесе қойма бөлмелерін жабдықтауға көмектеседі. Артықшылықтары Беріктігінің жоғары көрсеткіші — кронштейн тозуға және жүктемелерге төзімді, қалыңдығы 1,5 мм болаттан жасалған. Тоттанудан қорғау және төзімділік — кронштейн ұнтақ эмальмен қапталған. Қарапайым бекіту — тек өздігінен бұрап тұратын бұрандалар, дюбельдер және бұрағыш қажет.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996058733 |
- Бағасы: 1 017 ₸

