
Қыры бар бұрыштық кронштейн, 100 х 125 мм, ақ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 94015 бұрыштық кронштейнінің өлшемі 100х125 мм, ақ түсті, қатайтқышы бар, тұрғын үй, кеңсе, қойма үй-жайларында сөрелерді орнату және сөрелерді ілу үшін қолданылады. Орнату арнайы білім мен жабдықты қажет етпейді — кронштейн өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен дюбельдердің көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Кронштейн конструкциялық болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен жүктемелерге төзімділікпен сипатталады. Эмаль жабыны коррозиядан қорғайды және кронштейннің қызмет ету мерзімін ұзартады. Қаттылық қабырғасы деформацияларға төзімділікті арттырады, соның арқасында конструкция жүктеме кезінде бұзылмайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.7 мм |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 32 мм |
| Штрих-код | 4044996058764 |
- Бағасы: 115 ₸

