
Қырлы бұрышты кронштейн, 125 х 150 мм, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 94023 бұрыштық кронштейнінің өлшемі 125х150 мм, қоңыр түсті, қатайтқышы бар, тұрғын үйлерде, кеңселерде, қоймаларда сөрелерді орнату және сөрелерді ілу үшін қолданылады. Орнату арнайы білім мен жабдықты қажет етпейді — кронштейн өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен дюбельдердің көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Кронштейн конструкциялық болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен жүктемелерге төзімділікпен сипатталады. Эмаль жабыны коррозиядан қорғайды және кронштейннің қызмет ету мерзімін ұзартады. Қаттылық қабырғасы деформацияларға төзімділікті арттырады, соның арқасында конструкция жүктеме кезінде бұзылмайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Биіктігі | 125 мм |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.8 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996058795 |
- Бағасы: 147 ₸

