
Арматураланған кронштейн, 250 х 150 х 30 х 4 мм, ақ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 250 x 150 x 30 x 4 мм, ақ түсті күшейтілген Sibrtech 94044 кронштейні қойма, кеңсе, тұрғын үй және гараж үй—жайларын жабдықтауда қолданылатын тірек элементі болып табылады. Ол сөрелерді құрастыруға және қабырғаға орнатылатын сөрелерді орнатуға арналған. Ауыр заттарды сақтауға мүмкіндік береді, өйткені жүк көтергіштігі жоғары. Артықшылықтары Кронштейн тозуға төзімді және берік, себебі ол қалыңдығы 4 мм берік болаттан жасалған. Ұстағыш диагональды қатайтқыштың арқасында деформацияларға төзімді. Қорғаныш жабыны тоттанудың алдын алады және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қарапайым конструкция күрделі жабдықсыз жылдам орнатуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.455 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Материал | Болат |
| Қамту | Эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996058948 |
- Бағасы: 1 589 ₸

