
Арматураланған кронштейн, 400 х 280 х 30 х 4 мм, Сибртех мырышталған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 400 x 280 x 30 x 4 мм күшейтілген мырышталған Сибртех 94042 кронштейні сөрелер мен сөрелерді орнатуға арналған. Ол жүк көтергіштігін арттырды және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Онымен кеңсе, қойма үй-жайларын жабдықтауға болады, сонымен қатар кронштейн үйде, елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Кронштейн материалы құрылымның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін қалыңдығы 4 мм болат болып табылады. Диагональды қатайтқыш деформацияға төзімділікті арттырады және үлкен салмақты көтеруге мүмкіндік береді. Кронштейн мырышталған, сондықтан климатқа төзімді және оны ғимаратта ғана емес, көшеде де қолдануға болады. Орнату бірнеше минутты алады және арнайы дағдылар мен күрделі жабдықты қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| ТД асты текшесінің өлшемі | |
| Биіктігі | 280 мм |
| Ені | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.885 кг |
| Топ | Арқандар, ілгектер-ілгіштер, кронштейндер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 419-Бұрыштық жақшалар |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Материал | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996059013 |
- Бағасы: 2 777 ₸

