
Электр дәнекерлеушіге арналған қорғаныс қалқаны, (дәнекерлеуші маскасы) 110 x 90 мм топсалы блогы бар Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех қалқаны дәнекерлеу жұмыстары кезінде электр дәнекерлеушінің бетін, мойнын және көзін ашық жарықтан, ұшқыннан, ыстық шашыраудан және ультракүлгін сәулелерден қорғауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жиналмалы блок масканы шешпей-ақ қожды жеңуге мүмкіндік береді. Жоғары ресурс және сенімділік — қалқан оқшаулағыш және ыстыққа төзімді пластиктен жасалған. Жақсы шолу — экран өлшемі 110*90 мм. Қалқан мықтап бекітіледі және реттелетін бас бауының арқасында жұмыс кезінде босап қалмайды. Бастың жиегінен үйкеліс пен қысымды азайту үшін маңдайға көбік төсемі қарастырылған. Қалқанның шағын салмағы 440 г ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03626 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/89122.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03626.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 110х91 мм |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN10 |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800040398 |
- Бағасы: 1 111 ₸

