
Аспалы сөредегі Fusion бұрағыштарының жинағы 18 дана, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Fusion 11452 бұрағыш жинағы, 18 дана. аспалы сөреде CrV болаттан жасалған, PH, SL және Torx саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған. Жиынтықта кез келген күрделі жұмыстарды орындауға арналған стандартты және дәлме-дәл бұрағыштар бар. Жинақ жиһазды құрастыру және орнату, сондай-ақ тұрмыстық, компьютерлік және жылжымалы құрылғыларды жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Бұрауыштардың өзектері хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 47-52 HRC, сондықтан құралдар механикалық кернеулерге төзімді және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Ойық беті бар үш бөліктен тұратын тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Бұрауыштар пластик тұғырға орналастырылады, сондықтан оларды сақтауға ыңғайлы — тұғырды үстелге қоюға немесе қабырғаға іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 415 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 311 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.283 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 18 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвесная полка |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116013 |
- Бағасы: 8 640 ₸

