
Бит PH2 x 25 мм шектегіші және магниті бар, ГКТ үшін, S2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыштар мен бұрағыштарда жабдық ретінде S2 болаттан жасалған шектегіші және магниті бар GCR Gross PH2 x 25 мм 11455 үшін крест тәрізді қашау қолданылады. Ол гипсокартон парақтарына PH2 қақпақтары бар өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды орнату және бөлшектеу үшін оңтайлы болып табылады.Жұмыстың артықшылығы — жүрісті шектегіш материалдардың зақымдануын болдырмайды — ол бетіне тіреледі және бекіткіштердің шамадан тыс көмілуіне жол бермейді.Ыңғайлы пайдалану — бекіткіш магниттің арқасында мықтап ұсталады, бұл бұрауышпен бір қолмен жұмыс істеуге және гипсокартонды екінші қолмен ұстауға мүмкіндік береді.Ұзақ қызмет ету мерзімі — бит жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, ресурсы мен тозуға төзімділігі жоғары.Жоғары сапа — сплайн бекіткіштің басына сырғып кетпейді, арнайы дәлдікпен жасалған, максималды сапа бақылауынан және термиялық өңдеуден өткен.Коррозияға қарсы қорғаныс — никельмен қапталған жабын биттің қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | гипсокартонға арналған шектегіш, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996115566 |
- Бағасы: 1 145 ₸

