
Бұрауыштар жиынтығы, СrV, пластмасса бокста, 8 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған қораптағы болаттан жасалған Sparta 133566 бұрағыштарының жинағы күнделікті өмірде жөндеу және монтаждау жұмыстарына пайдалы. Жинаққа тиісті типтегі (SL және PH) бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін "Минус" және "Крест" саңылаулары бар бұрағыштар кіреді. Штангалардың ұзындығы 63-100 мм диапазонында өзгереді, бұл шағын ойықтарда және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бұрауыш өзектерінің тозуға төзімділігі мен беріктігі жоғары, себебі олар хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жұмыс беттерінің қаттылығы 46 HRC құрайды, бұл олардың беріктігін және деформацияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқалары бар бұрағыштар қолыңызда сенімді орналасады, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқалар ілулі сақтауға арналған саңылаулармен жабдықталған. Тұтқасы бар пластик қорап жинақты ықшам сақтауға және қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.025 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070568 |
- Бағасы: 5 734 ₸

