
Магнитті ұстағышы бар биттер жинағы, CrV, 8 дана Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби Барс арт. 13357 жинағы 7 бит пен магнитті ұстағышты қамтиды. Оның көмегімен монтаждау және бөлшектеу жұмыстарын әр түрлі типтегі бекіткіштермен жүргізуге болады: РН 0, 1, 2, 3 және SL 5-7. Дұрыс геометрияның арқасында жабдық қарқынды жүктеме кезінде де өзінің пайдалану қасиеттерін жоғалтпайды. Артықшылықтары Биттердің тозуға төзімділігі жоғары, өйткені қаттылығы 58-62 HRC болатын берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау үшін биттер мырышталған фосфатталған жабынмен өңделеді. Магнитті ұстағыш биттердің сенімді бекітілуіне кепілдік береді, олардың түсуін болдырмайды. Магниттік ұш қашауды бұрандалы бекіткіштің ойықтарына бекітуге мүмкіндік береді, бұл жету қиын жерлерде тиімді жұмыс істеуге кепілдік береді. Пластикалық қорап биттерді сақтау мен тасымалдаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар жұмысты орындау кезінде тұтқа рөлін атқарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 8 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | адаптер, магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067797 |
- Бағасы: 1 479 ₸

