
Биттер жинағы және шеткі бастиектері бар қайтымды бұрауыш, 41 дана Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 13358 биттері мен шеткі розеткалары бар реверсивті бұрағыш SL, PH, PZ, TORX немесе HEX профилі бар бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Магнитті ұстағыш саптамаларды жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді, бұл әсіресе үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты. Саптамалары бар бұрағыш жөндеу, құрылыс және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмас құрал болып табылады. Артықшылықтары Хром—ванадийлі болаттан жасалған саптамалар - қашаулар мен ұштық бастар жоғары беріктікке және тозуға төзімділікке ие. Қайтымды механизм — бұрауыш жұмыстың жоғары жылдамдығы мен тиімділігін қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқа — құрал қолға сырғып кетпейді, бұл жұмысты ыңғайлы етеді. Жұмыс барысында саптамалардың ұшып кету қаупі жойылды — 1/4 дюймдік розеткаларға арналған адаптер металл бекіткіш шармен жабдықталған. Ыңғайлы сақтау — жинақ қатты ысырмасы және ілгіш тесігі бар пластик қорапта келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 242 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.558 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 41 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, HEX, торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996077901 |
- Бағасы: 4 674 ₸

